2012 m. gruodžio 11 d., antradienis

Žaidimas


Ir aš įsitraukiu (jei taip galima pasakyti) į žaidimą. Tik iš karto atleiskite, kad netaginsiu blogų ir neuždavinėsiu naujų klausimų. Internetas jau dabar pilnas įvairiausių klausimėlių, tad kiekvienas gali pasirinkti, į kokius ir kam atsakyti. Gal kam nors kieno nors kito klausimai pasirodė kaip tik tie, kuriuos norėtųsi atsakyti, tad pirmyn, jei norisi išsilieti :)

Jei kas tęs šitą žaidimą pagal visas taisykles, primenu, kad reikia: 
 1. nurodyti 11 atsitiktinių teiginių apie save
 2. atsakyti 11 klausimų, užduotų ankstesniojo blogger’io
 3. sukurti kitus 11 klausimų, kuriuos atsakytų užtagintieji blogger’iai
 4. užtaginti 11 blogger’ių su mažiau nei 200 sekėjų
 5. informuoti apie tai užtagintuosius
 6. nekeršyti netaginti atgal. 
Atsitiktiniai, nors gal ir ne visai, teiginiai apie  mane. Labai jau sunku apie save ką nors pakeverzoti.
 1. Mėgstu kritikuoti, labiausiai save.
 2. Mano drabužių spintoje dominuoja vienspalviai drabužiai.
 3. Jaučiu silpnybę geroms knygoms, nors laiko joms skaityti skiriu ryškiai per mažai.
 4. Repetuoju vaidmenį KTU teatro studijoje, kurioje "gyvenu" jau 8 metus.
 5. Dirbu didžiausioje vidurio Lietuvos bibliotekoje.
 6. Pagaliau turiu tinkamai kepančią orkaitę :)
 7. Tikiu karma ir Mike Pūkuotuku.
 8. Stalo žaidimai mane varo į neviltį, ogal tiesiog neatradau tokio, kuris užvestų :)
 9. Noriu į Stambulą, Barseloną, šen bei ten , žodžiu - keliauti toli ir daug...
 10. Anądien iškepiau žiauriai gerą šokoladinį pyragą.
 11. Esu "tiesiog Julytė", o kas slypi po tuo, deja, kartais nė pati negaliu suprasti.
Atskymai į Astos klausimus.
 1. Savo tinklaraštyje labiausiai džiaugiuosi/didžiuojuosi įrašu apie…? Labiausiai džiaugiuosi kiekvienu paskiausiai įkeltu įrašu, nes tikiuosi, kad jau jis tai  jau bus kokybiškesnis nei praėjęs, bet ar tai man pavyksta, gali atsakyti tik tiek, kurie užsuka čia pasidairyti...
 2. Kur semiatės įkvėpimo? Internetas, knygos, žurnalai, bobučių pletkai, kad "kaimynės pyragas tai toooks geras", taip pat imu pavyzdį iš stropesnių, kūrybingesnių, originalesnių kolegių blogerių ir šiaip gerų žmonių, mėnulio, lietaus ir saulės... Dar iš lempos ir fantazijos.
 3. Kalėdos pirmiausia asocijuojasi su …? Su kūčiukais, kalėdaičiais, pyragu su aguonomis, kurio taip laukdavau kartu su dieduku... o dabar pati kepu.
 4. Labiau patinka valgyti kavinėje, restorane, ar maistą gamintis namie? Pasirinkimas priklauso nuo oro, nuotaikos, produktų kiekio šaldytuve ir norų. Jei maistas ruoštas su meile ir kokybiškai, valgyti taip pat gera ir mieloje kavinėje, ir namuose su artimais.
 5. Koks įvykis šiemet buvo įsimintiniausias? Rugsėjo 1-oji, mokslo, žinių ir naujos šeimos pradžios diena, kai su T. vienu ritmu žengėme į savo gyvenimą. Kartu abu.
 6. Didžiausia virtuvės nesėkmė? Geras klausimas (tuo metu galvoju, kaip atsakyti). Matyt, esu užuomarša, kai pasisuka kalba apie blogąsias patirtis, bet kažkaip nepamenu tokio momento, kai viskas virtuvėje žlugo., nors tokių momentų tikrai buvo ne vienas. Jei koks blynas, pyragas ir prisvyla, o eksperimentas nepasirodo taip labai vertas valgytojų dėmesio, ateina metas, kai pavyksta labiau.
 7. Dalykai priverčiantys nusišypsoti? Šunys, kai kas nors nugriūna ir 
 8. Rytas ne rytas be…? Tingulio ir puodelio balintos kavos.
 9. Mėgiamiausias prieskonis? Druska.
 10. Tobulas savaitgalis? Sodyba prie ežero su vyru. Ilgi ryti lovoje, vėlyvi pusryčiai, 3 patiekalų pietūs, vandens malonumai ir šašlykai vakarienei. Laužo šviesa naktyje. Tiesiog paprastas ir ramus buvimas kartu. Beje, tokių savaitgalių būta ir šiais metais.
 11. Mėgiamiausios švenčių tradicijos? Nors artėjant Kalėdoms vis burbu, kad vėl tik valgysim ir tinginiausim, visgi tai turbūt ir yra mūsų švenčių tradicijos, todėl jomis ir džiaugiuosi. Žinoma, tradicinių švenčių (Kalėdų, Velykų ir kt.) neįsivaizduoju be tradicinių atributų (eglutės, margučių ir kt.). Tiesiog viskas būna kaip priklauso ir man tai patinka :)
Sėkmės kitiems žaidėjams :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą